Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

"Czerwony autobus" SLD-UP w Kujawsko-Pomorskiem

dodano 2014-04-26 09:31 w kategorii: Ludzie

24 kwietnia 2014 r. – wyborczy "Czerwony autobus" SLD-UP zawitał do naszego województwa. Na pokładzie mi.n. sekretarz generalny SLD Krzysztof Gawkowski, lider listy SLD-UP w województwie - europoseł Janusz Zemke oraz kandydaci: Elżbieta Krzyżanowska i Maciej Makowski. Politycy odwiedzili Bydgoszcz, Nakło nad Notecią i Koronowo.
 
Pobyt w Bydgoszczy rozpoczął się od briefingu prasowego na Starym Rynku następnie goście z warszawy razem z kandydatami do Parlamentu Europejskiego z kujawsko-pomorskiego, przewodniczącym Rady Wojewódzkiej SLD Krystianem Łuczakiem, sekretarzem wojewódzkim Ireneuszem Nitkiewiczem, szefem Sojuszu w Bydgoszczy Janem Szopińskiem i młodzieżą z Zemke Teamu spotkali się z mieszkańcami podczas spaceru po Wyspie Młyńskiej. 
 
 
 
 
 
Kolejnym punktem na trasie „czerwonego autobusu” było Nakło nad Notecią, gdzie burmistrz Sławomir Napierała pokazał sfinansowaną przy użyciu środków unijnych przystań wodną Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej oraz zrewitalizowany miejski park. 
 
 
 
 
Ostatnim etapem podróży było Koronowo, gdzie po wizycie na rynku członkowie Zemke Teamu razem z Krzysztofem Gawkowskim i Krystianem Łuczakiem stoczyli zacięty mecz siatkówki w Hali Sportowo-Widowiskowej.
 
 
Więcej zdjęć w GALERII
 
Więcej w MEDIACH:
 
 
 
 
 
źródło: www.kujawskopomorskie.sld.org.pl 
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  godzinę temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.