Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

#Kurs na Kobiety w PE: KUJAWSKO-POMORSKIE

dodano 2014-05-08 00:25 w kategorii: Wojewódzkie

W ramach akcji #KursNaKobietywPE przedstawiamy dziś kandydatki z województwa kujawsko-pomorskiego. W tym województwie pań na liście jest również 50%. Poznaj listę kobiet SLD-UP w tym okręgu wyborczym.
 
Oto lista:
 
Pozycja nr 2 Elżbieta Krzyżanowska
 
Była wiceprezydent Bydgoszczy (1997-2002) i wiceprzewodnicząca Rady Miasta Bydgoszczy (2002-2006). Radna, przewodnicząca Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Sejmiku Województwa Sejmiku Województwa obecnej kadencji.
 
 
 
 
Pozycja nr 3 Urszula Polak
 
Radna Rady Miasta Torunia obecnej kadencji. Prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.
 
 
 
 
Pozycja nr 5 Urszula Iwicka
 
Radna i przewodnicząca Rady Powiatu inowrocławskiego w latach 1998-2010. Przedsiębiorca, laureatka plebiscytu Gazety pomorskiej "Kobieta przedsiębiorcza".
 
 
 
 
Pozycja nr 7 Danuta Wioletta Brzoskowska
 
Radna powiatu golubsko-dobrzyńskiego od czterech kadencji. Lekarz, laureatka plebiscytu pacjentów - „Eskulap 2004”.
 
 
 
 
Pozycja nr 9 Beata Gaik-Mazurek  
 
Radna powiatu żnińskiego, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu żnińskiego. Była wicestarosta powiatu żnińskiego. Prezes Zarządu Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
 
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  godzinę temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.