Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

"Wielki test" i wielki sukces Dariusza Jońskiego!

dodano 2015-04-21 08:10 w kategorii: Ludzie

Jesteśmy po "Wielkim Teście o Podatkach". Finał wygrała Sławomira Łozińska w parze z Dariuszem Jońskim i to oni zostali laureatami. Poznaj pytania i poprawne odpowiedzi.
 
W warszawskim studiu TVP 1 test rozwiązywały duety złożone z gwiazd, aktorów, sportowców, artystów i dziennikarzy. Wielki Test o Podatkach poprowadził duet Paulina Chylewska-Maciej Orłoś.
Test był podzielony na cztery rundy. Goście w studio odpowiadali na pytania za pomocą pilotów. W przypadku prawidłowych odpowiedzi decydował czas: wygrywał ten, kto najszybciej wskazał właściwą odpowiedź. Widzowie natomiast mogli rozwiązywać test on-line na stronie Interii.
Do finału zabawy zakwalifikowały się tylko dwie pary, po zaciętej dogrywce wygrała Sławomira Łozińska i Dariusz Joński i to oni zostali laureatami Wielkiego Testu o Podatkach. Główną nagrodę czek na kwotę 30 tys. został przekazany na fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"
 
Źródło: interia.pl


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  49 minut temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.