Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Obchody Święta Pracy w województwie łódzkim

dodano 2017-05-03 14:30 w kategorii: Wojewódzkie

Sojusz Lewicy Demokratycznej w województwie łódzkim uczcił 1 Maja, Święto Ludzi Pracy, organizując w całym województwie wiece, pochody, rajdy i pikniki.

W pochodzie pierwszomajowym w Łodzi uczestniczyło ok. 500 osób, które po dotarciu do Rynku Starego Miasta wzięły udział w Pikniku Europejskim zorganizowanym przez łódzkie SLD. Była kiełbasa z grilla i koncerty, nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych.

Mieszkańcy Pabianic mieli z kolei okazję uczestniczyć w IV Pierwszomajowym Rajdzie Rowerowym, po którym odbył się tradycyjny wiec z okazji Święta Pracy. Wśród uczestników rajdu rozlosowano nagrody. Jedną z nich był rower.

Dla mieszkańców Radomska Sojusz Lewicy Demokratycznej przygotował Zawody Strzeleckie, Mecz Piłki Nożnej, Rajd Rowerowy oraz Piknik Europejski, podczas którego uczestnicy mogli m.in. spróbować grochówki, obejrzeć motocykle stowarzyszenia Czarni Radomsko czy zobaczyć jak wyglądał milicyjny radiowóz.

Obchodów pierwszomajowych nie mogło zabraknąć także w Sieradzu, gdzie SLD przygotowało Piknik Europejski, a jedną z atrakcji był Przegląd Twórczości Gmin Powiatu Sieradzkiego.

Również w Zgierzu nie mogło zabraknąć dorocznego wiecu pierwszomajowego, organizowanego przez SLD i naszych partnerów społecznych, wśród nich OPZZ, ZNP, Ligę Kobiet Polskich czy Stowarzyszenie Rencistów i Emerytów Policyjnych. W wiecu udział wzięła m.in. przewodnicząca SLD w województwie łódzkim prof. Małgorzata Niewiadomska-Cudak.

Sojusz Lewicy Demokratycznej pamięta o ludziach pracy i nie ustaje w walce o poprawę warunków pracy i płacy.Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.