Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Przedwakacyjne Zebranie Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu

dodano 2017-06-14 16:30 w kategorii: Powiatowe

13 czerwca 2017 r. korzystając z gościnności Posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Zemke, w jego biurze przy ul. Kosynierów Gdyńskich 27/43, odbyło się ostatnie przed wakacjami zebranie Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD.
 
Na zebraniu przedstawiono relacje z Europejskiego Kongresu Kobiet Lewicy, który odbył się 10 czerwca br. w Warszawie oraz ze spotkania z Henryką Krzywonos w Grudziądzu dnia 12 czerwca br., a także inne inicjatywy podejmowane od ostatniego zebrania np. spotkanie z europosłem Januszem Zemke, częstowanie dzieci słodyczami z okazji Dnia Dziecka czy rozdawanie Konstytucji RP mieszkańcom Grudziądza. 
 
 
 
 
 
Poza podsumowaniem działalności Forum w ostatnim miesiącu, członkinie jednogłośnie przyjęły i podpisały Deklarację Programową Europejskiego Kongresu Kobiet Lewicy, a także podjęły decyzję o wyborze uczniów wybitnie odznaczających się zaangażowaniem społecznym i charytatywnym. Forum ufunduje dla nich vouchery o wartości 100,00 zł każdy do EMPiK-u, a także przekaże upominki podarowane przez eurodeputowanego Janusza Zemke, podczas uroczystego zakończenia Roku Szkolnego dnia 23.06.2017 r.
 
 
Następne zebranie już po wakacjach.


Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.