Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

XXI Akcja Oddawani Krwi w Mroczy

dodano 2017-09-07 12:16 w kategorii: Akcje

5 września 2017 r. już po raz XXI obyła się Akcja Oddawani Krwi w Mroczy organizowana przez działaczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Podczas Akcji zarejestrowało się 30 Dawców, z których krew udało się oddać 26 osobom. Łącznie oddano 11,700 ml krwi.
 
Miło nam również poinformować, że dla 9 uczestników spośród 30 biorących udział we wtorkowej Akcji, wystąpimy o nadanie odznaki Zasłużony Honorowy Dawca Krwi. Uroczystość wręczenia odznaczeń nastąpi najprawdopodobniej w grudniu 2017 r.
 
 
Wszystkim tym, którzy wzięli udział w Akcji bardzo serdecznie dziękujemy. To właśnie Wy, którzy honorowo oddajecie krew, jesteśmy źródłem zaopatrzenia w ten niezwykle cenny płyn dla potrzebujących.
 
Jeszcze raz wszystkim dziękujemy! Kolejna Akcja odbędzie się już 12 grudnia br. Pamiętajcie, że to właśnie Wasza kropla krwi może być dla kogoś początkiem nowego, lepszego życia.
 
 
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  godzinę temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.