Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

SLD Inowrocław z pomocą dla ofiar sierpniowych nawałnic

dodano 2017-09-08 17:26 w kategorii: Akcje

Z inicjatywy przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w powiecie inowrocławskim Włodzimierza Figasa, członkowie Sojuszu dokonali wśród siebie zbiórki środków pieniężnych dla poszkodowanych w sierpniowych nawałnicach.
 
W piątek (8 września br.)  członkowie Rady Powiatowej SLD z przewodniczącym Włodzimierzem Figasem odwiedzili dwie poszkodowane rodziny z powiatu inowrocławskiego i przekazali im zebrane fundusze, które pomogą w odbudowie przed zbliżającą się zimą. 
 
 
2000 zł trafiło do czteroosobowej rodziny z Będzitówka (gmina Złotniki Kujawskie, powiat inowrocławski), a 1530 zł do trzyosobowej rodziny z Chełmiczek (gmina Kruszwica, powiat inowrocławski).
 
 
Bardzo dziękujemy wszystkim członkom Sojuszu Lewicy Demokratycznej z powiatu inowrocławskiego, którzy nie pozostali obojętni na ludzki dramat w obliczu katastrofalnych wydarzeń. Dzięki ich wielkiemu sercu oraz ofiarności, realna pomoc trafiła do najbardziej poszkodowanych. 
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  60 minut temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.