Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Koleżanki i Koledzy,

dodano 2017-09-12 10:56 w kategorii: Informacje

60 lat temu, w październiku 1957 roku powstał Związek Młodzieży Socjalistycznej. Dzisiaj nie ma tej organizacji, ale należało do niej ponad milion młodych osób i żyje on we wspomnieniach jej byłych członków. 
Grupa wrocławskich liderów tej organizacji, zamierza zorganizować spotkanie koleżeńskie byłych członków ZMS z Dolnego Śląska w październiku lub listopadzie tego roku. Spotkanie odbyłoby się w Piwnicy Świdnickiej we Wrocławiu.
Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny lub e-mailowy pod następujące numery telefonów lub adresy e milowe:
Roman Brol - tel. 502 674 740, e mail - brolroman@tlen.pl
Bożena Bamwenda – tel. 506 213 821 e mail – bobamwenda@poczta.onet.pl
Wiesław Dziuda – tel. 602 283 997, e mail - budowlani@poczta.onet.pl.pl


Komentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  wczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  przedwczoraj o 10:17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  przedwczoraj o 10:00

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  2 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  2 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.