Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Rozenek: Alkohol jest twardym narkotykiem

dodano 2017-10-11 09:50 w kategorii: Informacje

- Generalnie jestem przeciwnikiem zakazów, w tym wypadku zakaz też jest bez sensu, to jest kwestia kultury osobistej. Oczywiście na sali plenarnej nie powinno się być pod wpływem alkoholu, nie powinno się głosować pod wpływem alkoholu, ale też nie powinno się jeść, czy też żreć jak niektórzy – powiedział Andrzej Rozenek odnosząc się do żądania Kancelarii Sejmu wycofania alkoholu ze sprzedaży w sejmowej restauracji.  
 
- Najbliżej jest mi do tego, co powiedział poseł Liroy, pamiętajmy alkohol jest twardym narkotykiem. Według Światowej Organizacji Zdrowia alkohol umieszczony jest tuż obok heroiny, jako bardzo uzależniający i czyniący ogromne szkody społeczne – oświadczył polityk SLD w programie "Tak Jest".
 
- Takich szkód nie czyni marihuana i jest tak uzależniająca – dodał. 
 
Oglądaj cały program "Tak Jest" z udziałem Andrzeja Rozenka, kliknij tu


Komentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  przedwczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  3 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  3 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.