Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

List do pracowników Chung Hong Electronics

dodano 2012-07-05 10:09 w kategorii: Ludzie

Drodzy Pracownicy Chung Hong Elektronics
w Biskupicach Podgórnych

Kochani,

solidaryzujemy się z Waszą walką o elementarne prawa pracownicze. Współczesny kapitalizm i wyzysk człowieka pracy ma różne oblicza. Ignorowanie praw pracowniczych w Waszym zakładzie przybrało ekstremalny poziom. Pamiętajmy jednak, że Polsk, od lat, rządzą liberałowie i konserwatyści, dla których ludzie pracy nie są najważniejsi. Niestety rządzą  oni Polską także za przyzwoleniem ludzi pracy najemnej, którzy w klasie wyzyskiwaczy upatrywali swoich reprezentantów i tym samym dopuścili ich do władzy, a oni teraz  tolerują wasze wyzyskiwanie. Dzisiaj za te pomyłki cierpią miliony ludzi w kraju. Nie da się bronić praw pracowniczych i zarazem oddawać władzy w wyborach w ręce liberałów. Pamiętajmy o tym w następnych wyborach. Jeżeli oddamy mandat władzy ponownie w ręce kapitalistów, nadal będziemy cierpieć pod butem wyzyskiwaczy, bez względu na to, skąd oni przyszli do naszego kraju.

Czesław Cyrul
Przewodniczący SLD we Wrocławiu
Wrocław 4 lipca 2012r.
 Komentarze

Wydarzenia

 • Brutalni, wściekli, źli

  9 minut temu

  Pierwsza teoria tłumacząca postawę „Wyborczej” jest taka, że ze wszystkich sił i z całą determinacją wspiera ona polski rząd, który ubiega się o miano najlepszego sojusznika USA w Europie - pisze w swoim tekście w Trybunie Marek Barański. czytaj więcej»

 • Krzysztof Gawkowski: Chwila szczerości

  43 minuty temu

  Temat rekompensat dla ofiar transformacji okazał się przysłowiowym kijem włożonym w mrowisko. Zgodnie z przewidywaniami autorów projektu, od razu głos zabrał chór zwolenników polskiej drogi do kapitalizmu, nazywanej przez prof. Kołodkę „szokiem bez terapii”.czytaj więcej»

 • Gazeta „TAK” od dziś dostępna w całej Polsce!

  wczoraj o 17:36

  Jeśli w tych wyborach nie rozpoczniemy zmiany, to już nie dogonimy uciekającego nam świata. A młodzi z pomysłami na lepsze biznesy nadal będą wyjeżdżać na Zachód - ostrzega w nowej gazecie „TAK” kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej na urząd Prezydenta RP, Magdalena Ogórek. czytaj więcej»

 • Pierwszy wywiad Magdaleny Ogórek dla TVP INFO

  przedwczoraj o 20:49

  Po pierwszym wywiadzie Magdaleny Ogórek ze wszystkich stron płyną bardzo pozytywne komentarze. Zarówno lewica jak i prawica mówi jednym głosem: To był bardzo dobry wywiad i nowe otwarcie kandydatki SLD! czytaj więcej»

 • Magdalena Ogórek w Częstochowie i Sosnowcu o edukacji i rynku pracy

  przedwczoraj o 11:25

  Kolejne spotkania na szlaku kampanii wyborczej Magdaleny Ogórek. Tym razem wizytowała Śląsk, gdzie oprócz spotkań z mieszkańcami Sosnowca i Częstochowy odwiedziła prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij