loader

SONDA

Czy jesteś za zjednoczeniem lewicy?

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Dni Jędrzejowa 2013

dodano 2013-02-17 22:17 w kategorii: Powiatowe

W sobotę 16 lutego prof. Joanna Senyszyn przybyła na "Święto Miasta" Jędrzejowa. W uroczystości, która miała miejsce w pięknym Centrum Kultury, brało udział kilkuset mieszkańców i przyjaciół Jędrzejowa oraz władze samorządowe i zaproszeni goście. Eurodeputowana pozdrowiła jędrzejowian w imieniu parlamentarzystów europejskich. Życzyła kolejnych 742 Szczęśliwych dla miasta lat. Burmistrz Marcin Piszczek oraz Przewodniczący Rady Miasta Paweł Błaszkiewicz wręczyli medale "Za zasługi dla Jędrzejowa" czterem laureatom. Wśród nich, autorowi znakomitego internetowego portalu andreowia.pl Warto przypomnieć, że pomysłodawcą medali i inicjatorem obchodów Święta Miasta jest nasz radny, a wcześniej Burmistrz Jędrzejowa, członek SLD, Henryk Michałkiewicz. Po wręczeniu medali i nagród w konkursie plastycznym, goście obejrzeli świetny spektakl Teatru CON TEXT, "Wujaszek Czech-off" w reżyserii Ireneusza Ślusarczyka. Aplauzowi nie było końca. Tak zakończyły się obchody 742 rocznicy powstania Jędrzejowa. Komentarze

Wydarzenia

 • Łódź: Joński i Ostrowski z petycją do Zembali

  przedwczoraj o 13:03

  Minister Zdrowia Marian Zembala mówił wczoraj w Łodzi o przyszłości zadłużonego na 280 mln zł Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Przed przyjazdem ministra przed budynkiem instytutu odbyła się konferencja posłów SLD Dariusza Jońskiego i Artura Ostrowskiego.czytaj więcej»

 • Machalica: Trzymajmy kciuki za Greków

  przedwczoraj o 09:51

  W polskich mediach w dobrym tonie jest wypowiadania się o Grekach w tonie pogardliwym. Co rusz sugeruje się, że to lenie, nieroby, darmozjady, utrzymywane przez „Nas", Polaków. To pierwszy nurt komentarzy. Drugi polega na zrzucaniu całej winy za grecką tragedię na „populistów", którzy rzekomo rządzączytaj więcej»

 • Krzysztof Gawkowski: Polemika o lewicy i Leszku Millerze

  2 dni temu, 2015-07-02

  Janusz Rolicki, były redaktor naczelny „Trybuny”, ma do lewicy stosunek emocjonalny. Te emocje aż kipią z jego tekstu („Miller – z grabarza akuszer”, „Wyborcza”, 19 czerwca). Najlepszy dowód, że w pierwszym zdaniu pomylił przewodniczącego OPZZ Jana Guza z publicystą Eugeniuszem Guzem. czytaj więcej»

 • Miller: Mam nadzieję, że prezydent Duda pójdzie śladem Komorowskiego w sprawie RBN

  3 dni temu, 2015-07-02

  Wczoraj odbyło się ostatnie posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego zwołane przez Bronisława Komorowskiego, a jego głównym tematem było omówienie przygotowań do warszawskiego szczytu NATO. Swoimi spodtrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania RBN podzielił się także Leszek Miller. czytaj więcej»

 • Leszek Miller: Przekręt na JOW-y

  4 dni temu, 2015-07-01

  W Polsce, zwłaszcza w okresie przedwyborczym, scena polityczna regularnie zapełnia się komediantami, czarodziejami, uzdrowicielami, jak również producentami wkładek leczących wszystko. I - jak przed każdymi wyborami - niektórzy zyskują popularność, czy jak pan Kukiz obecnie - nawet chwilowy aplauz. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.