Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

PRZEWODNIK PO WITRYNIE SLD GOLUB - DOBRZYŃ

dodano 2013-05-26 16:13 w kategorii: Ludzie

Tworzymy linkownię.Linkownia to zbiór hiperłączy do najciekawszych naszym zdaniem witryn internetowych przez który nasz czytelnik znajduje możliwość buszowania po internecie po pewnych tematach mając je dostępne z naszej strony.. Na naszej stronie już taka Linkownia działa  Na razie na dzień 26 maja 2013 roku znajdują się adresy stron o następującej tematyce:.
-  strona europarlametarna posła prof. Adama Gierka,
-  Planetka Czerwonego Hrabiego witrynka jednego z administratorów  witryny SLD Golub – Dobrzyń,
-  Socjaldemokraci. Gazeta członków i Sympatyków Sojuszu Lewicy Demokratycznej,
-  Lewica.pl Jeden ze znanych portali o tematyce lewicowej. popularny wśród młodzieży,
- ,Witryna Ruchu Odrodzenia Gospodarczego im.. Edwarda Gierka organizacja polityczna sdympatyków Edwarda Gierka.
- Witryna Janusza Zemke posła  do europarlamentu  europejskiego  z wojewódzrtwa kujawsko – pomorskiego
- Dekada  Gierka witryna o Edwardzie Gierku najlepszym przywódcy Polski po witryna o Edwardzie Gierku najlepszym przywódcy Polski po uzyskaniu niepodległości
 - strona lewicowego "Dziennika Trybuna"

Jest  też już jeden link  zawierającej trochę strawy dla wypoczynku przed komputerem
-Rotfl . strona zawierająca różne śmieszne filmiki i fotki

Masz ochotę przejrzeć stronki wejdż do kataloguj MULTIMEDIA  i otwórz katalog linli LINKI.

Masz Czytelniku stronę która winna zostać jeszcze w tym Katalogu Linków  wpisz adres w komentarze pod  tym NEWSem i uzasadnij .

Jeszcze ciekawym miejscem do odwiedzania na naszej stronie jest BLOGSFEFA,.Znajduje się w niej kilka ciekawych materiałów ale miejsce mało intuicyjne  bo Blofsfera wypychana jest przez komunikaty centrali SLD na dół strony.

Jest  jeszcze jedno ciekawe miejsce po wejściu na stronę to  PROFILE   . Wstarczy kliknąć zdjęcie polityka a dowiesz się co nieco o jego biografii polityku. Znajdziesz też nas na Facebooku wystarczy się zalogować i wpisać SLD Golub - Dobrzyń

 

Edmund Bared Bartusiak

Dla SLD Golub – Dobrzyń  26 maja 2013Komentarze

Wydarzenia

 • Elsner: PO z PiS dali Kościołowi rekordową sumę pieniędzy

  6 godzin temu

  W przyszłym roku emeryci dostaną tylko 36 zł podwyżki, a tymczasem Kościół z budżetu państwa dostanie rekordową sumę na Świątynię Opatrzności Bożej – 16 mln zł – zauważył poseł SLD Wincenty Elsner oceniając przyjęty w czwartek przez Sejm budżet państwa na 2015 r.czytaj więcej»

 • SLD: W projekcie budżetu nie widać reform

  wczoraj o 08:27

  Projekt budżetu świadczy o polityce przetrwania rządu, brakuje w nim reform i odpowiednich nakładów na innowacje - mówił w Sejmie podczas drugiego czytania projektu budżetu na 2015 rok poseł SLD, Ryszard Zbrzyzny.czytaj więcej»

 • Leszek Miller: Przebieranki

  wczoraj o 08:03

  W Radzyniu Podlaskim wszystko jest już na swoim miejscu. Nową kadencję samorządu rozpoczęto mszą w intencji mieszkańców oraz ojczyzny, podczas której miasto zawierzono Jezusowi - pisze w swoim feletonie Leszek Miller, szef SLD.czytaj więcej»

 • Kołodko: Nędza „szokowej terapii”

  przedwczoraj o 09:37

  Minęło ćwierć wieku; czego nauczyło nas to pokoleniowe doświadczenie? Z pewnością tego, że neoliberalizm nie jest dobrym pomysłem ani na transformację ustrojową, ani na rozwój gospodarczy - pisze w swoim felietonie Grzegorz Kołodko. czytaj więcej»

 • Iwiński: Halal i szechita – spór o ubój rytualny

  3 dni temu, 2014-12-15

  Marie von Ebner-Eschenbach, zmarła prawie sto lat temu pisarka austriacka, zauważyła celnie,że „spór między prawdziwymi przyjaciółmi, prawdziwymi kochankami nie ma znaczenia. Niebezpieczne są tylko spory między ludźmi, którzy nie rozumieją się wzajemnie”. Pasuje to jak ulał np. do odżywającego okresczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.