loader

SONDA

Czy jesteś za zjednoczeniem lewicy?

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

PRZEWODNIK PO WITRYNIE SLD GOLUB - DOBRZYŃ

dodano 2013-05-26 16:13 w kategorii: Ludzie

Tworzymy linkownię.Linkownia to zbiór hiperłączy do najciekawszych naszym zdaniem witryn internetowych przez który nasz czytelnik znajduje możliwość buszowania po internecie po pewnych tematach mając je dostępne z naszej strony.. Na naszej stronie już taka Linkownia działa  Na razie na dzień 26 maja 2013 roku znajdują się adresy stron o następującej tematyce:.
-  strona europarlametarna posła prof. Adama Gierka,
-  Planetka Czerwonego Hrabiego witrynka jednego z administratorów  witryny SLD Golub – Dobrzyń,
-  Socjaldemokraci. Gazeta członków i Sympatyków Sojuszu Lewicy Demokratycznej,
-  Lewica.pl Jeden ze znanych portali o tematyce lewicowej. popularny wśród młodzieży,
- ,Witryna Ruchu Odrodzenia Gospodarczego im.. Edwarda Gierka organizacja polityczna sdympatyków Edwarda Gierka.
- Witryna Janusza Zemke posła  do europarlamentu  europejskiego  z wojewódzrtwa kujawsko – pomorskiego
- Dekada  Gierka witryna o Edwardzie Gierku najlepszym przywódcy Polski po witryna o Edwardzie Gierku najlepszym przywódcy Polski po uzyskaniu niepodległości
 - strona lewicowego "Dziennika Trybuna"

Jest  też już jeden link  zawierającej trochę strawy dla wypoczynku przed komputerem
-Rotfl . strona zawierająca różne śmieszne filmiki i fotki

Masz ochotę przejrzeć stronki wejdż do kataloguj MULTIMEDIA  i otwórz katalog linli LINKI.

Masz Czytelniku stronę która winna zostać jeszcze w tym Katalogu Linków  wpisz adres w komentarze pod  tym NEWSem i uzasadnij .

Jeszcze ciekawym miejscem do odwiedzania na naszej stronie jest BLOGSFEFA,.Znajduje się w niej kilka ciekawych materiałów ale miejsce mało intuicyjne  bo Blofsfera wypychana jest przez komunikaty centrali SLD na dół strony.

Jest  jeszcze jedno ciekawe miejsce po wejściu na stronę to  PROFILE   . Wstarczy kliknąć zdjęcie polityka a dowiesz się co nieco o jego biografii polityku. Znajdziesz też nas na Facebooku wystarczy się zalogować i wpisać SLD Golub - Dobrzyń

 

Edmund Bared Bartusiak

Dla SLD Golub – Dobrzyń  26 maja 2013Komentarze

Wydarzenia

 • SLD: Wiemy, jak znaleźć pieniądze na politykę socjalną

  5 godzin temu

  Poprawa bezpieczeństwa na drogach i mniej ofiar śmiertelnych, podatek od transakcji finansowych, zerowe podatki dla najmniej zarabiających, uszczelnienie systemu, by wielkie korporacje nie wyprowadzały podatków do rajów podatkowych – to część programu, z jakim SLD i Zjednoczona Lewica idzie do jesieczytaj więcej»

 • Pierwszy #TweetupLewicy za nami! Byliśmy na żywo na Periscope

  wczoraj o 08:14

  Tweetup czyli spotkanie użytkowników Twittera, którzy chcą podyskutować na żywo na dany temat pojawia się coraz częściej w kampaniach wyborczych. Pierwsze takie lewicowe spotkanie odbyło się wczoraj przy Placu Zabawiciela w Warszawie. Oprócz dyskusji o polityce internauci mogli śledzić przebieg spotczytaj więcej»

 • SLD: W Polsce młodsze pokolenie jest bez szans. Czas to zmienić!

  przedwczoraj o 16:09

  Walka z nierównościami społecznymi, niskimi zarobkami, głodowymi emeryturami – to część postulatów lewicy, do których posłowie przekonują Polaków, by dołączali do akcji „Masz dość? Chodź z nami”. Dziś czerwonymi busami politycy objeżdżają Pomorze Zachodnie.czytaj więcej»

 • Marek Barański: Ostatni UW-ol

  przedwczoraj o 15:42

  Andrzeja Celińskiego osobiście znam bardzo słabo, właściwie nie znam. Kręcił się koło SLD, więc otarliśmy się o siebie może raz, może dwa. Kiedyś udzielił wywiadu „Trybunie”, którą kierowałem. Wysłałem mu tekst do autoryzacji. Odesłał i powiedział: nie spodziewałem się, że pan to tak uczciwie zrobi.czytaj więcej»

 • Łódź: Trzy filary wyborczego programu SLD

  3 dni temu, 2015-07-25

  Reforma emerytalna i płaca minimalna, polityka prorodzinna oraz rozdział kościoła od państwa - to trzy główne elementy programu SLD na zbliżającą się kampanię wyborczą, które przedstawione zostały w Łodzi w ramach akcji "Masz dość! Chodź z nami!".czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.

Zamknij