Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Zawody Ratownicze o Puchar Sekretarza Pomorskiego WOPR Romana Chmielowskiego na plaży w Stegnie

dodano 2013-08-17 12:39 w kategorii: Akcje

W dniu 16.08.2013 r. na plazy w Stegnie odbyły się kolejne zawody Ratownicze o Puchar Sekretarza WOPR Województwa Pomorskiego Romana Chmielowskiego . Zawody zostały przeprowadzone dla wszystkich ratowników zatrudnionych na plażach z takich miejscowości jak : Mikoszewo, Jantar, Stegna, Sztutowo, Katy Rybackie. w Zawodach wzięło udział 18 ratowniczek i ratowników. Ratownicy mogli rywalizować w takich konkurencjach jak: Bieg na dystansie 1 km, rzut kołem ratunkowym na odległość, rzut rzutka ratownicza do celu, skok w dal z miejsca oraz pływanie na dystansie 200 metrów stylem dowolnym. Sędzią zawodów była Ratowniczka z wieloletnim stażem Pani Edyta Zdyb. Po zaciętej rywalizacji 1 miejsce zdobył Piotr Chmielowski uzyskując 38 punktów, 2 miejsce Marcin Schabowski 35 punktów oraz miejsce 3 zdobył Pawłowski Marcin. 4 Ogórek Michał 33pkt, 5 Michał Kłos 31 pkt, 6 Andrzej Szewczak. Na uroczystość przybyli tacy goście jak: Jolanta Kwiatkowska Wójt gminy Stegna, Jerzy Śnieg przewodniczący Rady Powiatu Kwidzyńskiego, Jarosław Dywizjusz Prezes Gminnej OSP w Nowym Dworze Gdańskim, Tomasz Rusinowicz przewodniczący Rady Powiatu SLD w Nowym Dworze Gdańskim oraz rodzice ratowników. Fundatorami pucharów i nagród byli: wymienienie goście. Podczas wręczania nagród i wyróżnień Pani Jolanta Kwiatkowska wręczyła podziękowania dla Ratowników , którzy uratowali największa ilość osób. Puchar za I-sze miejsce ufundował Roman Chmielowski Sekretarz WOPR Województwa Pomorskiego, za II -gie miejsce Jerzy Śnieg Przewodniczący Pomorskiej Rady Wojewódzkiej SLD w Gdańsku, za III-cie miejsce Jolanta Kwiatkowska Wójt Gminy Stegna i za IV-te miejsce Tomasz Rusinowicz Przewodniczący Rady Powiatu SLD w Nowym Dworze Gdańskim.Komentarze

Wydarzenia

 • Stanowisko SLD

  wczoraj o 19:14

  W sprawie niedoszukania się przez prokuraturę w Białymstoku mowy nienawiści podczas obchodów 82 rocznicy powołania ONR.czytaj więcej»

 • Strajk kobiet - urzędniczki w Łodzi i Częstochowie mają zielone światło

  wczoraj o 16:24

  Jako pierwszy z tego typu inicjatywą wyszedł Krzysztof Matyjaszczyk, prezydent Częstochowy, który za pośrednictwem poczty elektronicznej poinformował pracownice Urzędu Miasta Częstochowa, iż urząd nie będzie stał na przeszkodzie w uczestnictwie w poniedziałkowym proteście.czytaj więcej»

 • Referendum w sprawie aborcji - list otwarty

  wczoraj o 15:32

  23 września 2016 r. Sejm odrzucił obywatelski projekt ustawy liberalizujący prawo do przerywania ciąży komitetu „Ratujmy Kobiety”. Tego dnia bardzo dobitnie przekonaliśmy się, co oznacza brak reprezentacji lewicy w Sejmie. czytaj więcej»

 • Plener Malarsko-Fotograficzny w Dziekanowicach

  przedwczoraj o 13:22

  Posłanka do Parlamentu Europejskiego Pani Krystyna Łybacka prowadzi we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz klubami seniorów w swoich biurach poselskich w Koninie i Gnieźnie warsztaty, spotkania oraz kursy podnoszące umiejętności i samoocenę uczestników. czytaj więcej»

 • Marsz Równości w Poznaniu

  2 dni temu, 2016-09-26

  Odbył się trzynasty poznański Marsz Równości, jego uczestnicy pomaszerowali w imię poszanowania praw i godności wszystkich ludzi. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.