Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Zawody Ratownicze o Puchar Sekretarza Pomorskiego WOPR Romana Chmielowskiego na plaży w Stegnie

dodano 2013-08-17 12:39 w kategorii: Akcje

W dniu 16.08.2013 r. na plazy w Stegnie odbyły się kolejne zawody Ratownicze o Puchar Sekretarza WOPR Województwa Pomorskiego Romana Chmielowskiego . Zawody zostały przeprowadzone dla wszystkich ratowników zatrudnionych na plażach z takich miejscowości jak : Mikoszewo, Jantar, Stegna, Sztutowo, Katy Rybackie. w Zawodach wzięło udział 18 ratowniczek i ratowników. Ratownicy mogli rywalizować w takich konkurencjach jak: Bieg na dystansie 1 km, rzut kołem ratunkowym na odległość, rzut rzutka ratownicza do celu, skok w dal z miejsca oraz pływanie na dystansie 200 metrów stylem dowolnym. Sędzią zawodów była Ratowniczka z wieloletnim stażem Pani Edyta Zdyb. Po zaciętej rywalizacji 1 miejsce zdobył Piotr Chmielowski uzyskując 38 punktów, 2 miejsce Marcin Schabowski 35 punktów oraz miejsce 3 zdobył Pawłowski Marcin. 4 Ogórek Michał 33pkt, 5 Michał Kłos 31 pkt, 6 Andrzej Szewczak. Na uroczystość przybyli tacy goście jak: Jolanta Kwiatkowska Wójt gminy Stegna, Jerzy Śnieg przewodniczący Rady Powiatu Kwidzyńskiego, Jarosław Dywizjusz Prezes Gminnej OSP w Nowym Dworze Gdańskim, Tomasz Rusinowicz przewodniczący Rady Powiatu SLD w Nowym Dworze Gdańskim oraz rodzice ratowników. Fundatorami pucharów i nagród byli: wymienienie goście. Podczas wręczania nagród i wyróżnień Pani Jolanta Kwiatkowska wręczyła podziękowania dla Ratowników , którzy uratowali największa ilość osób. Puchar za I-sze miejsce ufundował Roman Chmielowski Sekretarz WOPR Województwa Pomorskiego, za II -gie miejsce Jerzy Śnieg Przewodniczący Pomorskiej Rady Wojewódzkiej SLD w Gdańsku, za III-cie miejsce Jolanta Kwiatkowska Wójt Gminy Stegna i za IV-te miejsce Tomasz Rusinowicz Przewodniczący Rady Powiatu SLD w Nowym Dworze Gdańskim.Komentarze

Wydarzenia

 • Najnowszy sondaż - najwięcej zyskuje Magdalena Ogórek!

  dzisiaj o 07:33

  Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę Magdalena Ogórek zajęłaby w nich trzecie miejsca. Traci zarówno Komorowski jak i Duda. Zyskuje i to aż 3% tylko kandydatka SLD - wynika z najnowszego sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN.czytaj więcej»

 • Brutalni, wściekli, źli

  wczoraj o 11:11

  Pierwsza teoria tłumacząca postawę „Wyborczej” jest taka, że ze wszystkich sił i z całą determinacją wspiera ona polski rząd, który ubiega się o miano najlepszego sojusznika USA w Europie - pisze w swoim tekście w Trybunie Marek Barański. czytaj więcej»

 • Krzysztof Gawkowski: Chwila szczerości

  wczoraj o 10:37

  Temat rekompensat dla ofiar transformacji okazał się przysłowiowym kijem włożonym w mrowisko. Zgodnie z przewidywaniami autorów projektu, od razu głos zabrał chór zwolenników polskiej drogi do kapitalizmu, nazywanej przez prof. Kołodkę „szokiem bez terapii”.czytaj więcej»

 • Gazeta „TAK” od dziś dostępna w całej Polsce!

  przedwczoraj o 17:36

  Jeśli w tych wyborach nie rozpoczniemy zmiany, to już nie dogonimy uciekającego nam świata. A młodzi z pomysłami na lepsze biznesy nadal będą wyjeżdżać na Zachód - ostrzega w nowej gazecie „TAK” kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej na urząd Prezydenta RP, Magdalena Ogórek. czytaj więcej»

 • Pierwszy wywiad Magdaleny Ogórek dla TVP INFO

  2 dni temu, 2015-03-28

  Po pierwszym wywiadzie Magdaleny Ogórek ze wszystkich stron płyną bardzo pozytywne komentarze. Zarówno lewica jak i prawica mówi jednym głosem: To był bardzo dobry wywiad i nowe otwarcie kandydatki SLD! czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.