loader

SONDA

Czy jesteś za zjednoczeniem lewicy?

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Zawody Ratownicze o Puchar Sekretarza Pomorskiego WOPR Romana Chmielowskiego na plaży w Stegnie

dodano 2013-08-17 12:39 w kategorii: Akcje

W dniu 16.08.2013 r. na plazy w Stegnie odbyły się kolejne zawody Ratownicze o Puchar Sekretarza WOPR Województwa Pomorskiego Romana Chmielowskiego . Zawody zostały przeprowadzone dla wszystkich ratowników zatrudnionych na plażach z takich miejscowości jak : Mikoszewo, Jantar, Stegna, Sztutowo, Katy Rybackie. w Zawodach wzięło udział 18 ratowniczek i ratowników. Ratownicy mogli rywalizować w takich konkurencjach jak: Bieg na dystansie 1 km, rzut kołem ratunkowym na odległość, rzut rzutka ratownicza do celu, skok w dal z miejsca oraz pływanie na dystansie 200 metrów stylem dowolnym. Sędzią zawodów była Ratowniczka z wieloletnim stażem Pani Edyta Zdyb. Po zaciętej rywalizacji 1 miejsce zdobył Piotr Chmielowski uzyskując 38 punktów, 2 miejsce Marcin Schabowski 35 punktów oraz miejsce 3 zdobył Pawłowski Marcin. 4 Ogórek Michał 33pkt, 5 Michał Kłos 31 pkt, 6 Andrzej Szewczak. Na uroczystość przybyli tacy goście jak: Jolanta Kwiatkowska Wójt gminy Stegna, Jerzy Śnieg przewodniczący Rady Powiatu Kwidzyńskiego, Jarosław Dywizjusz Prezes Gminnej OSP w Nowym Dworze Gdańskim, Tomasz Rusinowicz przewodniczący Rady Powiatu SLD w Nowym Dworze Gdańskim oraz rodzice ratowników. Fundatorami pucharów i nagród byli: wymienienie goście. Podczas wręczania nagród i wyróżnień Pani Jolanta Kwiatkowska wręczyła podziękowania dla Ratowników , którzy uratowali największa ilość osób. Puchar za I-sze miejsce ufundował Roman Chmielowski Sekretarz WOPR Województwa Pomorskiego, za II -gie miejsce Jerzy Śnieg Przewodniczący Pomorskiej Rady Wojewódzkiej SLD w Gdańsku, za III-cie miejsce Jolanta Kwiatkowska Wójt Gminy Stegna i za IV-te miejsce Tomasz Rusinowicz Przewodniczący Rady Powiatu SLD w Nowym Dworze Gdańskim.Komentarze

Wydarzenia

 • Leszek Miller: Przekręt na JOW-y

  wczoraj o 09:39

  W Polsce, zwłaszcza w okresie przedwyborczym, scena polityczna regularnie zapełnia się komediantami, czarodziejami, uzdrowicielami, jak również producentami wkładek leczących wszystko. I - jak przed każdymi wyborami - niektórzy zyskują popularność, czy jak pan Kukiz obecnie - nawet chwilowy aplauz. czytaj więcej»

 • Jesteśmy o krok od połączenia lewicowych partii

  przedwczoraj o 08:29

  Jesteśmy coraz bliżej naszej wspólnoty lewicowej. Pokazujemy, że można i jesteśmy o krok od większego połączenia lewicowych partii. Dzisiaj nie ma czasu na kłótnie. W październiku musimy postawić tamę rosnącej prawicy i to nas jednoczy – mówili na antenie TVP INFO, Barbara Nowacka i Krzysztof Gawkowczytaj więcej»

 • Leszek Miller na Święcie Marynarki Wojennej

  przedwczoraj o 08:18

  Na zakończenie obchodzonych w Gdyni Dni Morza, Leszek Miller przebywał na udostępnionych do zwiedzania jednostkach pływających, żaglowcu „Pogoria”, statku „Tucana” i okręcie ORP „Heweliusz”.czytaj więcej»

 • Lewica nie jest domem starców

  2 dni temu, 2015-06-29

  Przewodniczący SLD wierzy, że jego partia dostanie się w jesiennych wyborach do Sejmu. Ale millerobusem jeździć w kampanii nie zamierza - dowiadujemy się z wywiadu, jakiego szef SLD Leszek Miller udzielił gazecie FAKT. czytaj więcej»

 • Ruszyło Centrum Informacyjne #StopJOW - politycy dyżurowali w Internecie!

  4 dni temu, 2015-06-27

  Politycy Sojuszu Lewicy Demokratycznej odpowiadali dziś na pytania Internautów w ramach Centrum Informacyjnego #StopJOW. Leszek Miller, Paulina Piechna-Więckiewicz, Katarzyna Piekarska, Krzysztof Gawkowski i Zbyszek Zaborowski odbyli specjalny dyżur w sieci. czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.